سفارش تبلیغ
صبا
آن که از او چیزى خواسته‏اند تا وعده نداده آزاد است . [نهج البلاغه]
 
سه شنبه 95 تیر 1 , ساعت 4:20 عصر

چگونگی تعویض فیلتر هوا تویوتا کمری 2007

برای تعویض فیلتر هوا در تویوتا کمری 2007 مراحل گفته شده را طی کنید. البته تعویض فیلتر هوا در این خودرو تا حدودی مشابه سایر اتومبیل ها است.

کاپوت ماشین را باز کنید. بر روی جعبه بزرگ فیلتر هوا در قسمت عقب سمت راست، 2 پیچ وجود دارد. پیچ ها را شل کنید دقت داشته باشید که که پیچ و مهره ها به طور کامل جدا نشوند. در صورت نداشتن آچار مناسب، باز کردن پیچ پشتی به دلیل محکم بودن ممکن است دشوار باشد. زمانی که تمام پیچ و مهره ها شل شدند شما می توانید جعبه فیلتر هوا را باز کنید.

 

سمت راست جعبه فیلتر هوا را بالا نگه دارید. ممکن است کمی دشوار باشد اما امکان پذیر است. برای خارج کردن فیلتر هوا فقط کافی است 3 تا 4 اینچ (7.6-10.2 سانتی متر) جعبه بالا برود. برگ و یا هر چیز دیگری که در جعبه فیلتر هوا است را با استفاده از یک مکنده خالی کنید. فیلتر هوا جدید را به حالت رو به بالا در محل خود قرار دهید.

فیلتر هوا جدید دارای سه گوشه گرد و یک گوشه مربعی است. بخش مربعی در سمت چپ پشت واحد قرار می گیرد. مطمئن شوید کهفیلتر هوا به درستی در محل خود قرار گرفته باشد. در نهایت جعبه فیلتر هوا را به حالت اولیه برگردانید و پیچ و مهره ها را سفت کنید.لیست کل یادداشت های این وبلاگ